čtvrtek 24. července 2014

PLZEŇSKÝ KNIŽNÍ SRAZ

V poslední době jsem byla na několika knižních srazech, ale úplně mi uteklo napsat reporty. A protože reportů o těchto srazech bylo už spoustu (protože byly epické!), vezmu to o něco kratší než obvykle. A nebo ne, vždyť víte, jak jsem ukecaná :) Plus můžete vidět další nový banner od NikaRoovy, děkuju.


PRVNÍ ZELENÝ KNIŽNÍ SRAZ V PLZNI se konal 14.7. překvapivě v Plzni, kdo by to nepoznal z názvu :) Událost začínala v 10 hod a proč zelený? Protože to byl piknik. Takže pečení den předem, aby bylo co jíst. Tohle byl můj příspěvek, ale bez vydírání se přiznám, že jsem nepekla já, ale sestra, narozdíl ode mě to totiž umí :-D Dělala muffinky s čokoládou a cookies. 


Sešli jsme se v Borském parku, přinesly jídlo a pití, dobroty, sladké, slané, pečené vařené. Vše se dalo na deku, sedlo se okolo, jedlo, pilo a kecalo.


Pořadatelkou byla Laurdes a měla pro nás připraveno několik skvělých her. Hrálo se
  • Potkají dvě osoby a obě mají na čele cedulku a mají navzájem napovídat rozhovorem, co teda kdo jsou. 
  • Hra s Harry Potterem, Kačí napsala na papírky různé co by kdyby a polemizovalo se o tom. Co by se stalo, kdyby Umbridgeová měla ráda pejsky a ne kočičky. Co by se stalo, kdyby byl Brumbál ministrem kouzel. Apod. 
  • Další hra byla na otázky, na které není jedna správná odpověď, jako Obálka kde převažuje žlutá. Kdo odpoví první má bod a vítěz dostal knížku. 
  • Pantomima, šarády nebo jak se tomu říká.
  • Jméno, město ... ale na autora, autorku, hrdinu, hrdinku, knížku a nakladatelství.

No a samozřejmě se pořád hodně kecalo a probíralo vše možné. Zdržela jsem se vážně hodně dlouho. Skvělá akce a už se těším na další piknik.

Tak to jsou reporty. A vážně, choďte na srazy! Teď třeba je v sobotu jeden v Praze, kde jsem se Syki spolupořadatelem, koho uvidím?

Žádné komentáře:

Okomentovat