pátek 11. července 2014

NA SLOVÍČKO S KNÍŽKOU - SRAZ 5.7.2014

Můj první sraz, kvůli kterému jsem se vydala do Brna. Říkala jsem si, že když můžou jezdit oni k nám bude jedině fair, když dorazím i já k nim. Navíc jsem chtěla poznat i nějaké nové lidičky, které bych neměla šanci jinak poznat, protože ne každý může, z různých důvodů, jezdit po ČR srazovat. 

Sraz byl před Dobrovským, který byl, nečekaně :-D, zavřený, protože byla sobota, což o to, ale i státní svátek. Takže se hledalo a usadili jsme se v kavárně Kosmopolis pod Zelňákem (= Zelný trh, už jsem jako rodilá, všímáte si, Zelňák jo..).

Dali jsme si klasicky různé dobrůtky, kafíčka, koktejly, dortíky, poháry a tak. Občas se musí člověk odměnit a udělat si hezký den, že. Já si je dělám poslední dny docela často a chválím se za to, protože jsem to dřív neuměla.


Rodaw přichystala soutěž o dvě knížky. Tipovali se počty stránek různých knížek a kdo se v průměru trefil nejblíže, vyhrál. A víte, kdo vyhrál? Jááá. Teda na prvním místě jsme byly dvě, ale knížky byly dvě, stejné, tak nebyl žádný boj. A k tomu jsme všichni dostali ještě záložky.


Co bych ještě podotkla, bude to už jen v bodech, takové jednohubky.
  • Rodaw jí šlupky od pomeranče, prý měla hlad a tak vypila koktejl a snědla pomeranč včetně no prostě všeho... Promiň Irenko, ale je nás jasný, že zveřejníš to ! hrozný ! video, takže tohle je náš trest pro tebe :-D
  • Když už zůstalo jenom naše klasické pevné jádro, dohodli jsme se, že čím více se známe, tím divnější ty srazy začínají být. V dobrém samozřejmě. Víte jak, když jsme se scházeli "pouze" jako blogeři, bylo to takové umírněné, povídalo se především o knížkách, jen lehké vtipkování a pod. Teď už se scházíme spíš jako přátelé, řeší se i osobnější věci, více si věříme, takže věci kolem knih a spoluprácí apod jdou do hloubky, blbne se na hlubší úrovni, vtipkuje se osobněji... Myslím ale, že se nám to všem líbí, je to skvělé, mít kolem sebe takové lidi. Mám vás ráda!
  • Poznala jsem nové lidičky a jsem za to moc ráda. Musím někde najít papír s jejich blogy, neznala jsem všechny, a dooznačit to, ale děkuju Verče D., Pátě, Ilče, Verče F., super sraz. No a samozřejmě moji milí Verunka, Anette, Vojta, Irenka <3
  • Poslední z nás končili v tuším půl desáté a uteklo to jako voda. Od tří hodin, docela solidní, co :)

Lidi choďte na ty srazy, stojí to za to! Zvu vás všechny. Dokonce chystám i jeden v Liberci pravděpodobně na konci srpna, tak se ukažte.

Žádné komentáře:

Okomentovat