čtvrtek 5. listopadu 2015

KNIŽNÍ PŘÍRŮSTKY

Knižní přírůstky do mé knihovny.


Tři kousky z Euromedie. Dívku ve vlaku mám i audioknihu, tak konečně zjistím, jaký je rozdíl mezi tím, když si knihu čtu a poslouchám :) Nehoda podle anotace vypadá fakt zajímavě. A Mechanický anděl, Cassandra Clare, její knížky jsou sice hodně YA, ale jako oddechovka fajn, takže se do ní brzo pustím.Máte, znáte, chcete? Pochlubte se :)

5 komentářů:

 1. Nehoda mi také přišla, jsem zvědavá. :)
  O Dívce pořád přemýšlím a netuším, jestli ano či ne. :D

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné přírůstky :) Už se těším, až budu mít Mechanického anděla taky doma :)

  OdpovědětVymazat
 3. Hezké přírůstky :) Mechanický anděl mě hodně zaujal a protože jsem žádnou knihu od Cassandry Clare nečetla (ano, jsem ostuda) chci si jí v nejbližší době pořídit. :))

  www.chciodzivotavic.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Mechanický anjel ma čaká na poličke, nakoľko som v poslednej dobe celkom prepadla Nástrojom smrteľníkov (a to som si myslela, že YA nie je celkom môj štýl, keďže väčšinou čítam špionážne alebo krimi romány, a s takými tými svetovo obľúbenými knihami, ktoré na človeka pozerajú z každej strany - alebo aspoň z každého blogu, mám také skúsenosti že pol na pol) :D Najprv však musím dočítať Chyť mě od Lisy Gardnerovej, čo ide dosť pomaly, keďže škola sa momentálne dá označiť jedine tak za "čistý šalenizmus".
  Som zvedavá na porovnanie audioknihy a klasickej knihy :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dívku ve vlaku čekám každým dnem taky, jsem na ni zvědavá :)

  OdpovědětVymazat