neděle 22. února 2015

YOLI NAROZENINY 19.2.2015

19.2.2015 jsem se zúčastnila prvních narozenin nakladatelství Yoli. Tato akce pro mě měla zvláštní význam. Zajímá vás proč? Tak pokračujte v čtení. 


Když jsem loni začínala blogovat, sledovala jsem tuto scénu již nějakou dobu a tak mi neunikl křest nového Yoli nakladatelství. Všude byly fotky, probíralo se to, řešilo se to a já si tak říkala, páni, kdybych jednou dospěla tak daleko, že bych se i já mohla zúčastnit takovéto akce, něčeho důležitého, něčeho navíc, co se nesplní každému. No a rok se s rokem sešel, mluvilo se o Yoli narozeninách a ... mě přistála v emailu pozvánka na tuto akci, že by byli rádi, kdybych se zúčastnila.

pohledy s úryvky z knih

No dovedete si představit, jak jsem byla nadšená? Pozvali mě! Oni mě pozvali a chtějí abych přišla a já o tom před rokem přemýšlela jako o naprosto nesplnitelné možnosti..

narozeninový dort

A protože nemohli všichni pozvaní, nabídlo Yoli nějakých 15 míst na facebooku čtenářům, plus přišli ještě samozřejmě členové Yoli redakce a pár zástupců z Euromedie. A tato skupinka společně oslavila v Krásných ztrátách v Praze první výročí tohoto YA nakladatelství.

část cen a výher

Dočkali jsme se proslovu, soutěží, předčítání ukázek z plánovaných knížek, povídání, her, dortíku, pití, jídla, no co vám budu povídat, bylo to pojaté ve velkém a bylo to vážně povedené. Přikládám nějaké fotky, abyste se i vy mohli podívat, jak jsme se měli ve čtvrtek.

yoli knížky

Ještě jednou tímto děkuju za pozvání, moc to pro mě znamenalo a akci jsem si vážně užila.

občerstvení
občerstvení
krájení dortu
knihy do aukce
yoli knížky
dortík, knížka s podpisem autorky, placička

Žádné komentáře:

Okomentovat